Praca w Częstochowie dla Mieszkańców Radomska i okolic

Dodane przez Telbridge, Poniedziałek, 15 Styczeń, 2018  10:56
  • Telefon: 343909222
  • Lokalizacja: Radomsko
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Telbridge Sp z o.o.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w stałych godzinach (8.00-16.00 lub 9.00-17.00) to zapraszamy do nas! :-)

Jesteśmy stabilną firmą świadczącą usługi w branży contact center. Zapewniamy pracę w nowoczesnym otoczeniu, w dostosowanym do pracy biurze. Cenimy sobie współpracę z osobami, które pragną się rozwijać i zależy im na wspólnym tworzeniu dobrej atmosfery pracy.

Poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Klienta

Miejsce pracy: Częstochowa (centum), ul. Dąbrowskiego
Osobom dojeżdżającym z Radomska i okolic firma co miesiąc zwraca 50% kosztów dojazdu do miejsca pracy.

Zakres zadań:
- kontakt telefoniczny z Klientami dużej sieci komórkowej, w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku (soboty dla osób zainteresowanych)
- rozmowa o najnowszych rozwiązaniach przygotowanych dla Klientów firmy
- dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi Klienta

Wymagania:
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność do pracy (możliwy także mniejszy wymiar pracy - min. 18 h tygodniowo),
- umiejętność obsługi komputera
- zaangażowanie i optymizm

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie dla uczniów/studentów lub ze składkami ZUS
- atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach autorskiego programu Talent +
- szkolenia wdrożeniowe, które w pełni przygotowują do pracy
- pomoc doświadczonych Trenerów, Specjalistów i Ekspertów
- bonusy pozapłacowe: m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, bonus za doświadczenie w call center w wysokości 500 zł oraz 300 zł za polecenie znajomego do pracy
- konkursy z cennymi nagrodami m.in. wycieczki zagraniczne, telefony, tablety, rowery, bony prezentowe

Chcesz wiedzieć więcej? Prześlij swoje CV na adres @ a na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 182

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Radomsko
  • Praca Radom
  • Praca Częstochowa
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń