Baza dla Twoich wielkich podróży

Dodane: Poniedziałek, 27 Kwiecień, 2026  01:01
585 000 zł
7405 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:79 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Pustak
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2010
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Inf. dodatkowe:Balkon

Opis oferty

Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie każda trasa zaczyna się od
spokoju. Ten apartament to Twój prywatny port startowy, gotowy na
każde życiowe wyzwanie. Poczuj zapach świeżo parzonej kawy w
kuchni, która nie wymaga żadnych poprawek. Tutaj harmonia spotyka
się z pełną gotowością do Twojego kolejnego ruchu.

Zapomnij o trudach remontu i czasochłonnym szukaniu idealnych mebli.
Wchodzisz do środka i od razu czujesz się jak w najlepiej
wyposażonym kamperze klasy premium. Każdy metr tej przestrzeni
został zaplanowany z myślą o maksymalnej użyteczności i
codziennym komforcie. To standard, który pozwala Ci skupić się
wyłącznie na planowaniu nowych wspomnień.

Pełne umeblowanie – oszczędzasz czas i energię na przeprowadzkę.
Ogrodzony teren – zyskujesz absolutne poczucie bezpieczeństwa i
prywatności.
Trzy niezależne pokoje – idealna przestrzeń do pracy oraz
regeneracji.
Pierwsze piętro – wygoda i szybkość komunikacji bez zbędnych
schodów.
Cicha okolica – regenerujesz siły w idealnych, niemal wakacyjnych
warunkach.

Być może odległość od głównych parków wydaje Ci się wyzwaniem
przy codziennych spacerach. Właśnie dzięki temu Twoje bezpośrednie
sąsiedztwo jest wolne od zgiełku turystycznego i miejskiego hałasu.
To lokalizacja dla osób, które wolą podjechać autem do ulubionej