Duży Łowostół L06 Ława Rozkładana Podnoszona 24 kolory

Odświeżone: Środa, 02 Kwiecień, 2025  06:06
1 449 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Meble / Stoły, krzesła
  • Stan:Nowe

Opis oferty

Łowostół L06 Ława Rozkładana Podnoszona

Oferujemy Państwu wysokiej jakości ławostół zaprojektowany z myślą o kompleksowym wykorzystaniu powierzchni małych pokoi. Ława posiada funkcję rozkładania i podnoszenia. Sprawdzi się zarówno jako stolik kawowy jak i stół dla całej rodziny w czasie niedzielnego obiadu.

Ława jest wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Blat pogrubiony do 36mm. Materiał ten charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz oddziaływanie wysokich temperatur. Nie zaszkodzi mu gorąca szklanka postawiona bezpośrednio na blacie jak i rozlany alkohol. Krawędzie blatu oraz pozostałe elementy wykończone są obrzeżem PCV / ABS.

Blat jest rozkładany na prowadnicach kulkowych. Po rozsunięciu blatu można zainstalować jedną lub dwie wkładki o długości 40cm zwiększające jego wymiar. W ten sposób otrzymujemy trzy konfiguracje blatu 120x70, 160x70 lub 200x70. W ławie tylko jedna wkładka jest chowana pod blatem. Drugą wkładkę trzeba przechowywać osobno.

System płynnego podnoszenia to podnośnik śrubowy 4-punktowy, malowany proszkowo na srebrny kolor, sprawiający, że nasza ława należy do grupy najstabilniejszych na runku. Ławę można podnieść maksymalnie o 15cm. Dzięki płynnemu podnoszeniu ławę i standardowych wymiarach można podnieść na dowolną wysokość w przedziale od 60cm do 75cm.

Na indywidualne zamówienie możemy wykonać ławę będącą kombinacją rozmiarów blatu i wysokości, które zostały podane poniżej. Można również wybrać jeden z kolorów podanych w tabeli poniżej.

rozmiary blatów (w cm):

120(+2x40)x70 (po rozłożeniu 160x70 lub 200x70)
130(+2x40)x70 (po rozłożeniu 170x70 lub 210x70)
120(+2x40)x80 (po rozłożeniu 160x80 lub 200x80)
130(+2x40)x80 (po rozłożeniu 170x80 lub 210x80)

Całość naszej oferty z możliwością zakupu znajdziecie na www.almer-meble.pl
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 gru 2012
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków